akutalizacja: 31.10.2016

W ramach opłaty stałej 200 zł wliczono:

• pobyt dziecka w godzinach od 6 do 18 w dni powszednie (pon-pt)
  • Przedszkole jest czynne cały rok
  • bogaty wachlarz zajęć dodatkowych m.in. j.angielski, rytmika, zajęcia kulinarne, balet, karate, terapia pedagogiczna, gimnastyka
  • zajęcia kulinarne raz w miesiącu
  • imprezy okolicznościowe (dzień Babci i Dziadka, dzień Matki, dzień Strażaka, dzień Policjanta itd.)
  • zajęcia dydaktyczne 5 razy w tygodniu
  • zajęcia taneczne
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia aktywności ruchowej wg metody m.in. W. Sherborne,
  • realizację podstawy programowej dla przedszkoli, zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dziennik Ustaw z dnia 15 stycznia 2009 r. ),

Proponujemy również  wiele zajęć dodatkowych odpłatnych, na które można zapisać dzieci:

• balet
  • karate
  • rytmika

Opłaty:

• czesne 200,00 zł (opłata stała) każde kolejne dziecko z rodziny płaci 50,00 zł mniej!
  • wyżywienie 6,00 zł/dziennie (5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek)
  • PZU 35,00 zł/opłata roczna
  • Wyprawka plastyczna na cały rok 60zł lub miesięcznie 5zł